Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Wynajem autokarów, autokary Poznań

"HERA-TRANS" to firma, która została założona w Poznaniu. Specjalizujemy się w transporcie, a konkretnie w przewozie osób. Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotną kwestią jest bezpieczeństwo naszych pasażerów i dlatego też naszą załogę stanowią jedynie sprawdzeni kierowcy z długoletnim stażem, a co za tym idzie z doświadczeniem. Komfort naszych klientów, który wynika z poczucia bezpieczeństwa jest dla nas absolutnym priorytetem. Nasza firma przewozowa w Poznaniu posiada wszystkie niezbędne oraz wymagane certyfikaty, a także licencję, która dotyczy również przewozów międzynarodowych. Jeśli chodzi o wynajem autokarów Poznań, to z pewnością jesteśmy przodującą działalnością, która cieszy się ogromną renomą oraz jest godna polecenia. 

Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem pojazdu to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy naszą ofertę, w której znajdują się autokary. Poznań posiada bogaty wachlarz możliwości dotyczący transportu osób, a nasza firma zajmuje w nim jedno z czołowych miejsc. Posiadamy wiele komfortowych autokarów, które mogą umożliwić Ci podróż zarówno po terenie Polski jak i po reszcie Europy. 

wynajem autokarów - heratrans.eu

Autokary Poznań - komfort i wygoda podróżowania

Nasza oferta wynajmu kierowana jest przede wszystkim do biur podróży, osób zajmujących się organizacją różnego rodzaju imprez, dla zorganizowanych ugrupowań, wycieczek szkolnych, wyjazdów firmowych, ale również dla osób prywatnych. Nasza marka proponuje wynajem autokarów Poznań wraz z kompleksową oraz profesjonalną obsługą przewozową zarówno na terenie całej Polski jak i na terytorium kontynentu europejskiego. 

W zależności od ilości osób, które liczy grupa, dla której przygotowywana jest oferta oraz bezpośrednio od oczekiwań naszego kontrahenta jesteśmy w mocy zorganizować autokary Poznań o różnej ilości miejsc przeznaczonych dla pasażerów. W naszej flocie posiadamy autokary:

Nasza propozycja jest zawsze przystosowywana do potrzeb naszych klientów. Wyznajemy zasadę, że jesteśmy na rynku po to by korzystający z naszych usług byli z nich zadowoleni. Nie ukrywamy, że pasażerowie, którzy opuszczają nasze autokary z szerokim uśmiechem na ustach stanowią dla nas rodzaj nagrody za dobrze wykonaną pracę. 

Stanowimy markę, która stara się jak najmocniej otworzyć na oczekiwania klientów. Usługi, które świadczymy w zakresie wynajmu autokarów stawiają jako priorytet dobro naszych pasażerów. Dbamy więc wszystkimi siłami o to, aby podróże odbyte w naszych pojazdach były bezpieczne oraz o to, by przebiegały w komfortowej oraz miłej atmosferze.

Wynajem autokarów - wykwalifikowana kadra

Pracownicy, których zatrudniamy w naszej firmie to niezwykle zgrany zespół z ogromnym doświadczeniem w przewozie osób. Charakteryzujemy się punktualnością oraz profesjonalnym, a także indywidualnym podejściem do każdego klienta, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie różnią się od siebie nawzajem. Zawsze jesteśmy niezawodni, jest to jeden z licznych atutów naszej działalności. Można na nas polegać na każdej z możliwych płaszczyzn.

Jesteśmy całkowicie przekonani o fakcie, że potrafimy wygenerować dla Ciebie oraz Twojej firmy najbardziej korzystną ofertę, jak również o tym, że w idealny sposób dopasujemy ją do Twoich indywidualnych wymagań. 

Stanowimy markę, której można zaufać w stu procentach. Jest tak, ponieważ dokładamy wszelkich starań aby zawsze wywiązać się z powierzonych nam zadań. 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • transport osób na terenie naszego kraju;
  • transport osób za granicą;
  • wynajem autokarów na wycieczki szkolne;
  • obsługę konferencji z zakresu kwestii transportowej;
  • obsługę transportową wesel;
  • obsługę transportową na różnego rodzaju wydarzenia sportowe;
  • dowożenie dzieci i młodzieży do szkół oraz na inne zajęcia pozalekcyjne;
  • dowożenie pracowników firm do miejsc pracy.

Jeśli jednak na liście nie odnajdujesz interesującego Cię zagadnienia to napisz do nas. Nasz pracownik z pewnością przygotuje dla Ciebie odpowiednią ofertę. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, a więc nasza paleta usług może ulegać ciągłemu rozwojowi. Zespół naszych pracowników z przyjemnością pomoże Ci w zaplanowaniu podróży dla Ciebie oraz grupy, którą reprezentujesz. Całość przebiegnie w prosty, przyjemny oraz bezproblemowy sposób, a więc nie zwlekaj i już dziś wystosuj do nas wiadomość, w której zawrzesz listę swoich potrzeb oraz oczekiwań, a my z pewnością zaprojektujemy dla Ciebie najbardziej korzystną propozycję.

Naszą domeną jest sprawne przeprowadzenie podróży. Zadowolony kontrahent to taki, na którym zależy nam najbardziej. "HERA-TRANS" to firma, która ma na myśli przede wszystkim dobro klientów oraz pasażerów. Skontaktuj się z nami już dziś!