Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Wynajem autokaru, autobusu, dla biur podróży Poznań - przewóz osób i transport

Nasza firma świadcząca usługi przewozowe chętnie podejmuje współpracę z biurami podróży. Możemy zapewnić bezpieczny przejazd w dowolne miejsce, nie tylko na terenie kraju. Z naszą pomocą organizacja zagranicznej wycieczki będzie znacznie prostsza. Proponujemy wysokiej klasy autokary na wynajem. Mamy siedzibę w Poznaniu, ale nasza oferta cieszy się sporym zainteresowaniem także wśród biur podróży działających w okolicznych miejscowościach. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną flotą autobusów, którą można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Oferujemy przewozy osobowe autokarowe na różne dystanse, w tym międzynarodowe – zapewnimy uczestnikom wycieczki bezpieczny dojazd do Włoch, Bułgarii, Francji czy dowolnego innego kraju. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje naszych Klientów i gwarantujemy pełen komfort podczas podróży.

Przewóz osób i transport - wynajem autokaru, autobusu, busa dla biur podróży

Tylko najlepsze firmy autokarowe z Poznania mogą pochwalić się nowoczesną flotą pojazdów. W swojej ofercie mamy wysokiej jakości autokary, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających pasażerów. Jesteśmy w stanie zapewnić komfortowy przejazd niezależnie od warunków pogodowych. Nasze autokary na wynajem są wyposażone w klimatyzację, dzięki czemu w ich wnętrzu panuje optymalna temperatura. Liczne udogodnienia pozwalają nam zmniejszyć uczucie znużenia pasażerów, dla których nawet dłuższy przejazd nie stanowi obciążenia. Oferujemy Klientom wynajem autokaru, autobusu, przewóz osób i transport w Poznaniu z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań. Ułatwiamy biurom podróży organizację wycieczek, także dla bardziej liczebnych grup. Realizujemy przewóz osób na atrakcyjnych warunkach, czego dowodem jest aktualny cennik. Koszty ustalamy indywidualnie, a na ich wysokość wpływa między innymi rodzaj wybranego pojazdu oraz liczba kilometrów do pokonania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online.

Przewozy osobowe - transport autokarem i busem

Właściciele biur podróży mogą zdecydować się na wynajem busa z kierowcą. Współpracujemy z doświadczonymi profesjonalistami, którzy wiedzą, w jaki sposób należy zadbać o bezpieczeństwo na drodze. Nasi kierowcy są sympatyczni i uśmiechnięci, dzięki czemu cała wycieczka przebiega w miłej atmosferze. Udowadniamy, że osobowy transport autokarowy z Poznania jest łatwy w realizacji. Warto wcześniej dokonać rezerwacji przewozu, aby mieć pewność, że nasz kierowca będzie dyspozycyjny w danym terminie. Wynajem autokaru jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla dużych biur podróży, jak i mniejszych firm zajmujących się organizacją wycieczek. Dbamy o komfort każdego pasażera, dlatego proponujemy pojazdy z wieloma dodatkowymi udogodnieniami. Nasza flota jest wyposażona w specjalnie wyprofilowane siedzenia, które gwarantują wygodę nawet na bardzo długich wyjazdach. Zachęcamy biura podróży do zamówienia u nas usługi przewozu osób. Poznań i okolice to główny obszar naszej działalności – nasi Klienci mogą liczyć na niskie ceny.

wynajem autokarów dla biur podróży