Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Transport osobowy Poznań

Na wakacje, ferie, czy różnorodne, pojedyncze wyjazdy, zwykle udajemy się w dłuższą podróż samochodem lub autobusem. Nie mając auta lub gdy chcemy wyruszyć na wycieczkę zorganizowaną, potrzebujemy większego środka transportu, który zapewni nam wygodę, a także bezpieczeństwo. Decydując się na autobus, musimy zazwyczaj dopasować się do rozkładu jazdy, który czasem nie pokrywa się z tymi godzinami odjazdu, którymi byśmy chcieli. Dodatkowo, bardzo często jest ciasno i zwyczajnie niewygodnie, gdyż musimy liczyć się faktem, że wiele osób, spoza naszej wycieczki będzie podróżowało tymże środkiem transportu. Decydując się na transport osobowy Poznań, możemy bez przeszkód wynająć cały autobus dla własnych potrzeb i udać się na wymarzoną wycieczkę. Poznajcie zalety zorganizowanego transportu osobowego HeraTrans.

Dla kogo przeznaczony jest transport osobowy Poznań?

Transport osób Poznań skierowany jest do wszystkich osób, które pragną udać się w podróż lub na wycieczkę, potrzebują dojechać w dane miejsce lub przemieszczać się między miastami. Z tego typu usług korzystają najczęściej wycieczki zorganizowane, gdy liczba podróżujących osób jest duża. Priorytetem każdej podróży jest z pewnością fakt, że dobrze jest odbywać ją wygodnie. HeraTrans oferuje przewóz osób na wycieczki dłuższe, kilkudniowe lub kilkunastodniowe, a także transport jednodniowy. Oznacza to, że usługa ta, jest niezwykle atrakcyjną ofertą dla szkół, przedszkoli, różnorodnych kół zainteresowań oraz grup przyjaciół, dla których liczy się komfort podróży. Transport osobowy Poznań to świetny wybór, jeśli planujemy udać się na dalszą wycieczkę do muzeum, nad morze, pielgrzymkę lub odwiedzić ulubione miejscowości. Idealnie sprawdzi się także na krótszych trasach, np. do kina czy na wyjeździe do miejscowych atrakcji. Warto zdecydować się na rezerwację zorganizowanego transportu, ponieważ dzięki temu będzie nam z pewnością bardziej komfortowo, jak również zaoszczędzimy pieniądze, gdyż w grupie podróżuje się o wiele taniej.

transport osobowy - heratrans

Wygoda i komfort podróżowania na dużym poziomie!

Transport osób HeraTrans oferuje bezpieczną podróż, dzięki temu, że zaopatrzony jest we flotę bardzo dobrych i sprawdzonych autokarów i autobusów. Wszystkie wyjazdy odbywają się w spokojnych i komfortowych warunkach. Pasażerowie mogą bez przeszkód przespać się lub skorzystać z toalety, znajdującej się wewnątrz pojazdu. Dodatkowo autokary wyposażone są w mini barek, który umożliwia zakup wody, kawy, herbaty. W autobusie możemy nawet obejrzeć ciekawy film! Jeżeli wyjazdy są dłuższe, transport osób Poznań, organizuje seans filmowy. Pasażerowie mogą obejrzeć ciekawy dokument, film familijny, obyczajowy, sensacyjny, w zależności od tego, jaka podróżuje grupa. Firma HeraTrans zawsze rzetelnie dobiera rodzaj filmu, tak, by był przeznaczony dla danej grupy wiekowej. Co ważne, wszystkie autokary oraz autobusy są klimatyzowane, co znacznie podnosi poziom podróży, zwłaszcza latem, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury. Klimatyzacja ta ma funkcję dogrzewania, dlatego, gdy doskwierają siarczyste mrozy, bez przeszkód można się ogrzać wewnątrz autokaru.

Bezpieczeństwo podróży w transporcie osób

Bezpieczeństwo pasażerów stanowi dla nas priorytet, dlatego w naszym transporcie osobowym zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą swoje umiejętności poświadczyć bogatym doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu dbamy o naszym pasażerów, o ich komfort podróży i spokój. Transport osobowy Poznań to przede wszystkim wysoka jakość usług, zawsze jesteśmy punktualni, staramy się także kierować jak najmniej inwazyjnymi trasami oraz tak, aby jeśli to możliwe, omijać korki, a także roboty drogowe. Nasze autokary posiadają wygodne siedzenia oraz możliwość obniżenia ich, dzięki temu można bez przeszkód i wygodnie się przespać. Dojazd do celu będzie nie tylko szybki, ale i komfortowy.

Certyfikaty i licencje na transport osobowy

Transport osób HeraTrans posiada potwierdzone certyfikaty i licencje na wszelkie przewozy krajowe. To, co nas wyróżnia także to uczciwe i rzetelne podejście do klientów, dlatego jeśli nasi potencjalni klienci życzą sobie okazania dokumentacji autokarowej bądź udostępnienia pozwoleń, przekazujemy im takowe. Transport osobowy Poznań zapewnia także bardzo dobrą komunikację, dzięki temu bez przeszkód możemy ustalać szczegóły wyjazdu z naszymi klientami.

Decydując się na nasz transport osobowy, stawiacie na rzetelną i profesjonalną firmę. To, co liczy się w podróży przede wszystkim, to bezpieczeństwo i wygoda. Wybierają się na wycieczkę bądź zorganizowany wyjazd, szukamy zwykle najbardziej sprawdzonych i certyfikowanych przewodników, aby mieć pewność, że wybieramy mądrze. Transport HeraTrans zapewnia wygodę oraz szeroki wachlarz usług przewozowych. Decydując się na te usługi transportowe, możemy bez przeszkód podróżować do ciekawych miejsc w kraju, organizując wycieczkę dla przyjaciół, rodziny, koła zainteresowań. Możemy wybrać się także z uczniami do muzeum czy kina, nie martwiąc się miejscem w miejskiej komunikacji.

transport osób - heratrans