Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Wynajem autokaru, autobusu, busa na wycieczki szkolne Poznań - przewóz osób i transport

Organizacja wycieczki szkolnej nie jest prostym zadaniem, szczególnie pod kątem bezpiecznego przewozu osób. Nasza firma z Poznania wychodzi naprzeciw oczekiwaniom szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych. Oferujemy wynajem autokarów i autobusów na korzystnych warunkach, dzięki czemu sam przejazd nie wpłynie znacząco na koszt całej wycieczki. Proponujemy atrakcyjny cennik – dokładna wysokość kosztów jest uzależniona od specyfiki danego zlecenia. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Możemy zapewnić bezpieczny przejazd do dowolnego zakątka w kraju, ale nie tylko. Ułatwiamy zorganizowanie zagranicznych wycieczek, przegotowują transport autokarowy pod kątem logistycznym. Nasza siedziba mieści się na terenie Poznania, ale z oferty korzystają także szkoły z wielu okolicznych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić orientacyjny kosztorys.

wynajem busa na wycieczki szkolne

Przewóz osób i transport - wynajem autokaru, autobusu, busa na wycieczki szkolne

Nasza firma świadcząca usługi przewozowe może pochwalić się szeroki gronem stałych Klientów, którzy regularnie zamawiają u nas autokar z myślą o organizacji wycieczki szkolnej. Doskonale wiemy, jak zadbać o komfort uczniów podczas dłuższych przejazdów. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, które zapewniają poczucie wygody niezależnie od czasu trwania podróży. Należymy do grona najlepszych firm autokarowych z Poznania, możemy zaproponować klientom autobusy wyposażone w dodatkowe udogodnienia. Uczniowie świetnie czują się w naszych pojazdach, które mają klimatyzację, nowoczesne oświetlenie i specjalnie wyprofilowane, turystyczne fotele. Wynajem autokaru, autobusu, przewóz osób i transport w Poznaniu to główny profil działalności naszej firmy. Flota pojazdów sprawdzi się zarówno w przypadku mało liczebnych grup szkolnych, jak i wycieczek z większą liczbą uczestników. Chętnie podpowiemy, jaki wariant autokaru lub autobusu okaże się trafnym wyborem pod kątem organizowanego przewozu osób.

Przewozy osobowe - transport autokarem i busem

Możemy zorganizować wycieczki autokarowe w dowolnej formie. Nowoczesne pojazdy wynajmujemy w Poznaniu i okolicach. Z ich pomocą transport osobowy okaże się znacznie łatwiejszy w realizacji. Dobrym rozwiązaniem jest wynajem busa z kierowcą – większość szkół decyduje się na skorzystanie z tej oferty. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników zadba o bezpieczeństwo dzieci podczas podróży. Priorytetem jest dla nas także komfort wszystkich uczestników wyjazdu. Dysponujemy pojazdami o różnej pojemności, co pozwala idealnie dostosować konkretny model do oczekiwań zleceniodawcy. Realizujemy również autokarowe przewozy międzynarodowe – zapraszamy szkoły z Poznania i okolic do kontaktu, aby ustalić niezbędne szczegóły. Ponieważ cieszymy się dużą popularnością wśród Klientów, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu realizacji usługi. Transport autokarowy nie musi być kosztowny – możemy ustalić orientacyjną wycenę telefonicznie lub online, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

wycieczki szkolne - wynajem autokarów