Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Przewozy i wycieczki autokarowe Poznań

HERA-TRANS, firma świadcząca usługi transportu osób, swoją siedzibę posiada w Suchym Lesie koło Poznania. HERA-TRANS działa na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Świadcząc dla Państwa usługę transportu osób w sferze lokalnej, firma swym zasięgiem działania obejmuje region Poznania, Szczecina oraz okolice. Zapewniając duże możliwości współpracy, pojazdy HERA-TRANS oczekują na zlecenia transportu na terenie całej Polski oraz przewozy autokarowe na trasach międzynarodowych. 

Wychodząc na przeciw obowiązującym przepisom, firma posiada niezbędne licencje i certyfikaty, gwarantujące wysoki poziom świadczonych usług oraz bezpieczeństwo, które dla firmy HERA-TRANS jest najważniejsze. Przewozy autokarowe Poznań to bogactwo ofert wielu przewoźników, prześcigających się w kuszących ofertach, decydując się na współpracę z firmą HERA-TRANS, mają Państwo pewność nowoczesnego, komfortowego transportu, który w pełni odpowiada wymogom technicznym. Wielu stałych, zadowolonych klientów wraca do współpracy z firmą, która ma nadzieję, że dla nowych klientów również stanie się najlepszym wyborem. 

Przewozy autokarowe - wyposażenie pojazdów

Firma HERA-TRANS świadczy dla Państwa usługi w zakresie transportu grupowego osób, transportu wycieczkowego, dowozu na obozy, kolonie, imprezy integracyjne i konferencje, lotniska, dowozu gości przy imprezach rodzinnych, przewozu pracowniczego, przewozu pielgrzymkowego. Wycieczki autokarowe Poznań, bez utrudnień, w bezpiecznych autokarach gwarantuje firma HERA-TRANS. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych, najlepszych kierowców, którzy dbają o Państwa bezpieczeństwo podczas przejazdu.

Flota firmy HERA-TRANS to nowocześnie wyposażone pojazdy, w idealnym stanie technicznym, zróżnicowane pod względem ilości miejsc, dostępnych dla określonej ilości osób. Do Państwa dyspozycji pozostają trzy duże autokary, które odpowiednio pomieszczą 57+2 osoby, 52+1 oraz 53+1 osobę. Pojazdy są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, oddzielne dla każdego pasażera, klimatyzację, wc (poza modelem dla 53 osób, który posiada turystyczne fotele oraz indywidualne nawiewy), tv-dvd (poza modelem dla 53 osób), barek, rozsuwane i rozkładane fotele. Dbając o komfort przejazdu pasażerów, pojazdy są monitorowane technicznie oraz pachnące czystością. Nie znajdziecie Państwo lepszej firmy, świadczącej usługi w zakresie przewozy autokarowe Poznań i okolice. 

Na trasach lokalnych, i nie tylko,  HERA-TRANS oferuje również pojazdy dla mniejszej ilości pasażerów. W pełni wyposażone pojazdy pomieszczą od 17+1, poprzez 20+1, aż do 23+1 osobowego. Wyposażone są w fotele turystyczne, indywidualne nawiewy, tv-dvd, oświetlenie. 

Planując przewozy autokarowe, warto skontaktować się telefonicznie lub poprzez dane, zamieszczone na stronie internetowej, aby pracownicy HERA-TRANS przygotowali dla Państwa indywidualną wycenę. Dla stałych i nowych klientów firmy, przewidziane zostały atrakcyjne rabaty.

Wycieczki autokarowe z Poznania

Wycieczki autokarowe Poznań, Szczecin, okolice oraz trasy krajowe i międzynarodowe, które są planowane dla Państwa dzieci w ramach szkolnych wycieczek, wakacyjnych wyjazdów na kolonie, w firmie HERA-TRANS przebiegną w sposób bezproblemowy. Nasze pojazdy są w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym, a kierowcy swoim wieloletnim doświadczeniem służą gwarancją bezpieczeństwa oraz dużej orientacji w specyfice tras oraz miejsc docelowych wycieczek. Swoje doświadczenie, bogate w cenną wiedzę odnośnie najkorzystniejszego doboru tras oraz miejsc postojowych, najbliżej położonych parkingów, znacznie ułatwia realizację planu wycieczek oraz pozwala zaoszczędzić wiele cennych minut, które zamiast spędzać w autokarze, można wykorzystać w urokliwym, zwiedzanym miejscu. Istotne również w przypadku uczestników pielgrzymek, którymi często są osoby starsze bądź schorowane, które z firmą HERA-TRANS wygodnie odbędą podróż.

Jeżeli są Państwo zainteresowani transportem mniejszej ilości osób, przewozy autokarowe Poznań w ofercie firmy HERA-TRANS są niezwykle atrakcyjną ofertą. Kontaktując się z siedzibą firmy, wybieracie Państwo możliwość skorzystania z w pełni komfortowych pojazdów, które wygodnie dowiozą Państwa na uroczystość rodzinną, do pracy bądź na imprezę integracyjną. HERA-TRANS zapewnia bezpieczeństwo, doskonałe warunki podróżowania w wygodnej, czystej przestrzeni. 

Poszukując oferty wynajmu autokarów lub autobusów, warto skontaktować się z firmą HERA-TRANS, którzy z pewnością dobiorą dla Państwa najkorzystniejszą opcję, optymalnie dobrany pojazd. Firma HERA-TRANS jest codziennie w trakcie rozwoju, by coraz lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Zadowoleni z naszych usług klienci to wielka duma i wspaniała radość, mogąc przyczynić się do udanego spędzenia ważnych w Państwa życiu chwil, zachęcamy do korzystania z naszej oferty również w przyszłości. Atrakcyjna, nowoczesna flota, doświadczeni, przyjaźni kierowcy to znaki rozpoznawcze HERA-TRANS. Planując wycieczkę autokarową lub przewóz większej ilości osób, skontaktuj się z HERA-TRANS, aby móc skupić się na przyjemności podróżowania i zapomnieć o stresach. 
przewozy autokarowe - heratranswycieczki autokarowe - heratrans