Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Wynajem autokaru, autobusu, busa na konferencje Poznań - przewóz osób i transport

HERA – TRANS w czasie długiej działalności na rynku wprowadziła dużo usług z najwyższej półki, takich jak przewóz i transport osób na konferencje w Poznaniu oraz okolicach. Aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom każdego Klienta, od lat działamy również na rynku zagranicznym, oferując przewozy osobowe międzynarodowe, w tym wynajem busa z kierowcą. Jeśli więc wybierasz się na ważną konferencję czy szkolenie za granicą – skorzystaj z naszej oferty i wybierz transport autokarowy od firmy HERA – TRANS. Jesteśmy pewni, że przypadnie Ci do gustu zarówno atrakcyjny cennik, jak i obszerna flota nowoczesnych, najlepszych pojazdów, które zagwarantują Ci podróż w komfortowych warunkach. Aby zarezerwować wynajem autokarów, skontaktuj się z naszym biurem osobiście, mailowo lub telefonicznie – wszystkie dane kontaktowe, znajdują się w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Przewóz osób i transport - wynajem autokaru, autobusu, busa konferencje

Specjalizujemy się w transporcie osób od długiego czasu, dlatego możemy zapewnić, że wynajem autokaru, autobusu, przewóz osób i transport w Poznaniu to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Dzięki doświadczeniu naszych kierowców możemy zagwarantować bezpieczne przewozy na konferencje, a do tego miłą atmosferę podczas podróży. Starannie dobieramy naszych pracowników, w tym kierowców, którzy zawsze mają na uwadze bezpieczeństwo oraz komfort pasażerów. Z dumą możemy oświadczyć, że nasze usługi: wynajem autobusów i przewozy autokarowe - cieszą się doskonałymi opiniami wśród Klientów, którzy mieli okazję współpracować z firmą HERA – TRANS. Jesteśmy w stanie zapewnić niezawodny transport osobowy w każde miejsce w kraju i za granicą, dlatego nie zwlekaj. Przekonaj się, że żadne inne przedsiębiorstwo autokarowe nie zapewni Ci tak atrakcyjnej oferty, jak nasza. HERA – TRANS to firma świadcząca usługi przewozowe na szeroką skalę, dlatego współpraca z nami zawsze jest bardzo owocna – sprawdź już dziś.

Przewozy osobowe - transport autokarem i busem

Obsługujemy zarówno mniejsze, jak i większe konferencje biznesowe oraz pracownicze, dlatego w naszej flocie pojazdów znajdują się autokary na 7, 34, 57 czy nawet 62 pasażerów! Dzięki temu przewozy osób mogą odbywać się w komfortowych warunkach. Posiadamy także luksusowe autobusy z udogodnieniami z najwyższej półki, które szczególnie polecamy na wynajem przy dłuższej podróży, na przykład transporcie międzynarodowym. Zostały one wyposażone między innymi w rozkładane fotele, klimatyzację oraz ogrzewanie, barek czy dostęp do TV oraz DVD. Cennik ustalany jest indywidualnie, w zależności od modelu autokaru, liczby pasażerów czy długości trasy. Przewóz osób z naszą firmą to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Jeżeli więc masz już zaplanowany wyjazd na konferencję, zadzwoń do HERA – TRANS i zarezerwuj autokar. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu i rezerwacji z wyprzedzeniem, gdyż regularnie obsługujemy liczne konferencje, bankiety, eventy czy przyjęcia okolicznościowe, szczególnie w okresie letnim.

wynajem autokarów na konferencjewynajem autobusu na konfererencje Poznań