Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Wynajem autokaru, autobusu, busa na imprezy o charakterze dyplomatycznym Poznań - przewóz osób i transport

Nasza firma proponuje szeroki zakres usług. Oferujemy profesjonalne przewozy osób na terenie Poznania, a także transport i wynajem autobusów na różnego rodzaju wydarzenia, w tym ważne imprezy o charakterze dyplomatycznym. Jeśli czeka Cię wydarzenie dyplomatyczne o charakterze zawodowym w Polsce lub za granicą, zachęcamy do skorzystania z oferty, jaką jest wynajem autokarów. Chętnie zajmiemy się każdym zleceniem, szczególnie że oferujemy także przewozy międzynarodowe. Jesteśmy renomowaną, polecaną firmą, posiadającą świetnie opinie i rekomendacje, dlatego Klienci chętnie nawiązują z nami współpracę. Dbamy o zadowolenie i komfort pasażerów, gwarantując bezpieczne przewozy osobowe w Poznaniu i innych miastach Polski. Prócz tego oferujemy przystępny cennik za transport autokarowy w kraju i za granicą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Przewóz osób i transport - wynajem autokaru, autobusu, busa na imprezy o charakterze dyplomatycznym

HERA – TRANS to doświadczona firma, świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Mamy duże doświadczenie, dlatego chętnie zrealizujemy każdy transport osobowy na wydarzenia i imprezy dyplomatyczne. W ofercie posiadamy również wynajem busa z kierowcą, w cenie, która na pewno zadowoli każdego Klienta. Ostateczny cennik za wynajem autokaru jest ustalany indywidualnie, w zależności od zlecenia oraz wybranego pojazdu, dlatego zachęcamy do wcześniejszego kontaktu i omówienia szczegółów. Dokładamy wszelkich starań, by przewóz osób przebiegał komfortowo, dlatego wyposażyliśmy naszą flotę w najlepsze, luksusowe wręcz autokary. W zależności od modelu nasi Klienci mogą liczyć na takie udogodnienia, jak przestronne miejsce, wygodne, rozkładane fotele z pasami bezpieczeństwa, dostęp do TV oraz DVD, caffe bar, klimatyzacja oraz ogrzewanie, indywidualne nawiewy dla pasażerów i wiele innych. Dbamy o regularne przeglądy i sprawność naszych autobusów, dlatego z nami możesz podróżować bez żadnych obaw.

Przewozy osobowe - transport autokarem i busem

Jeżeli interesuje Cię wynajem autokaru, autobusu, przewóz osób i transport w Poznaniu od najlepszych specjalistów w branży – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Duże doświadczenie na rynku sprawiło, że nasza firma świadcząca usługi przewozowe na imprezy dyplomatyczne jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Jesteśmy w stanie zaproponować autokar dla każdej liczby osób, zarówno małych, jak i większych grup. Wynajem autobusu w HERA – TRANS odbywa się na bardzo atrakcyjnych warunkach. Na wszystkich trasach dbamy o to, by nasi pasażerowi czuli się swobodnie i bezpiecznie. Zatrudniamy kierowców z doświadczeniem, którzy poradzą sobie z każdą sytuacją na drodze. Nasi pracownicy posiadają wszystkie licencje i uprawnienia na prowadzone autokary.

Mimo że Poznań jest dużym miastem, w którym znajdują się liczne firmy autokarowe, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszych usługach na pewno się nie zawiedziesz! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią odpowiemy na pytania i zaprezentujemy aktualną ofertę firmy.