Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Wynajem autokaru, autobusu, busa na eventy Poznań - przewóz osób i transport

HERA – TRANS to profesjonalna firma autokarowa, oferująca wynajem autobusów w Poznaniu na różnego rodzaju eventy, wycieczki, imprezy firmowe czy okolicznościowe. Posiadamy obszerną, doskonale wyposażoną flotę najlepszych pojazdów, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić w pełni komfortowe, wygodne oraz bezpieczne przewozy autokarowe – lokalne, jak i międzynarodowe. Działamy na bardzo szeroką skalę, dysponujemy pojazdami dostosowanymi zarówno do transportu mniejszych, jak i większych grup. Oferujemy nie tylko przewozy osobowe, ale także wynajem busa z kierowcą, w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasi pracownicy posiadają na swoim koncie tysiące przejechanych kilometrów, nie można więc odmówić im wiedzy i doświadczenia. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych kierowców, gdyż bezpieczeństwo pasażerów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Przewóz osób i transport - wynajem autokaru, autobusu, busa na eventy

Organizujesz wyjazd, wycieczkę szkolną lub event branżowy? Szukasz firmy oferującej transport i przewóz osób w Poznaniu? A może interesuje Cię wynajem autokaru dla gości weselnych? Dobrze trafiłeś! Niezależnie od rodzaju czy typu imprezy możemy zaproponować profesjonalny wynajem autobusu w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy wygodne autokary przeznaczone dla kilku, kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu osób, tak więc jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Transport autokarowy jest możliwy zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju – w takim przypadku cennik ustalany jest indywidualnie. Aby jeszcze bardziej podnieść jakość i prestiż naszych usług, oferujemy przewozy z kierowcą, który zadba o bezpieczną podróż i szybkie dotarcie do celu. Nasi pracownicy zawsze są uśmiechnięci i życzliwi, dzięki czemu trasa przebiega w miłej i komfortowej atmosferze. Jako profesjonalna firma świadcząca usługi przewozowe, posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia oraz licencje na przewóz osobowy w kraju i poza nim.

Przewozy osobowe - transport autokarem i busem

Nasi kierowcy chętnie zawiozą Cię w każde miejsce. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozie i transporcie osób, zawsze szybko i bezpiecznie docieramy pod wskazany adres. Dbamy o każdy szczegół, dlatego autokar wyposażony jest w liczne udogodnienia, takie jak na przykład klimatyzacja, ogrzewanie, regulowane fotele z pasami bezpieczeństwa, TV/DVD czy caffe bar. Dzięki temu nawet najdłuższa podróż będzie przebiegać w pełni komfortowo. Proponujemy wynajem pojazdów na wycieczki zagraniczne, pielgrzymki czy wyjazdy integracyjne – niezależnie od potrzeb jesteśmy pewni, że nasza firma doskonale poradzi sobie z każdym zleceniem.

Gwarantujemy, że wynajem autokaru, autobusu, przewóz osób i transport w Poznaniu z firmą HERA – TRANS to najlepsza i najkorzystniejsza oferta na rynku, również pod względem cenowym. Dlatego nie czekaj i już dziś zapytaj o pojazdy, które wynajmujemy Klientom. Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub mailowo bądź odwiedź nas osobiście w siedzibie firmy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z profilem naszej działalności.