Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Wynajem autokaru, autobusu, busa na basen Poznań - przewóz osób i transport


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty, jaką jest transport i przewóz osób na basen. Pływalnie, baseny czy parki wodne to miejsca, które często są odwiedzane przez zorganizowane grupy, na przykład wycieczki szkolne. Szczególnie w okresie letnim przewozy autokarowe na basen w Poznaniu i okolicach cieszą się największym zainteresowaniem. Nasza firma świadcząca usługi przewozowe różnego typu chętnie podejmie się również tego zlecenia. Oferujemy profesjonalny, w pełni bezpieczny transport osobowy, zarówno mniejszych, jak i większych grup. Posiadamy również autokary na wynajem w bardzo atrakcyjnych cenach. Są one ustalane indywidualnie – w zależności od rodzaju autobusu i ilości osób. Bogata flota pojazdów sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze, wygodne i w pełni komfortowe przewozy, które spełnią oczekiwania Klientów.

Przewóz osób i transport - wynajem autokaru, autobusu, busa na basen

Proponujemy wynajem autobusu zarówno na terenie Poznania, jak i innych miast w Polsce. Obsługujemy również przewozy międzynarodowe do największych parków wodnych czy kurortów z wodami termalnymi o leczniczym działaniu, które gwarantują relaks niezależnie od pory roku. Jeżeli liczy się dla Ciebie bezpieczny, wygodny i komfortowy transport autokarowy, jesteśmy pewni, że nasza firma spełni Twoje oczekiwania. Nasza flota to nowoczesne, w pełni sprawne pojazdy, które mogą pomieścić mniejsze, jak i większe grupy. Autokar można dopasować do konkretnych potrzeb. Posiadamy pojazdy z miejscem dla  20, 49 czy nawet 57 pasażerów. Wynajem autokarów w HERA – TRANS naprawdę się opłaca – atrakcyjny cennik sprawia, że Klienci ochoczo korzystają z naszej oferty. Gwarantujemy, że bezpiecznie dowieziemy każdą grupę na basen, w przyjemnej atmosferze i komfortowych warunkach. Nie czekaj, już teraz zdecyduj się na przewozy osobowe z HERA – TRANS i skorzystaj z najlepszej oferty na rynku.

Przewozy osobowe - transport autokarem i busem

W stolicy Wielkopolski z pewnością znajdziesz różnorodne firmy przewozowe, jednak to właśnie my cieszymy się doskonałymi opiniami Klientów, którzy zdecydowali się na wynajem autokaru, autobusu, przewóz osób i transport w Poznaniu w HERA – TRANS. Prócz tego, że posiadamy wiele nowoczesnych modeli autobusów, oferujemy także wynajem busa z kierowcą. Nasi pracownicy to w pełni wykwalifikowane osoby, które dzięki dużemu doświadczeniu, są w stanie poradzić sobie z każdą sytuacją na drodze. Bardzo często wykonujemy przewozy osób na basen czy do parków wodnych znajdujących się za granicą. Niezależnie od tego, ile kilometrów musimy pokonać, możemy zapewnić bezpieczną podróż w najlepszych warunkach. Realizując dłuższe trasy, oferujemy naszym Klientom wynajem autobusów o podwyższonym standardzie. Posiadamy najnowocześniejsze, klimatyzowane autokary z wygodnymi, rozkładanymi fotelami, barkiem i niewielkim caffe barem czy indywidualnym nawiewem i oświetleniem. Z HERA – TRANS możesz więc podróżować bezpiecznie i z klasą.

wynajem busa na basenwynajem autokaru na basen szkolny