Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Nasza flota

Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów oferujemy wynajem autobusów i autokarów w Poznaniu, a także przewozy osobowe busami i vanami. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą aut. Wszystkie mają nowoczesne wyposażenie i zapewniają doskonały komfort podróży. Jako doświadczony przewoźnik realizujemy transport osobowy na najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonaliście, jakim jest firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób to usługi, które świadczymy kompetentnie i w atrakcyjnej cenie.

Jednym z pojazdów, jakie udostępniamy naszym klientom, jest Renault Trafic, które można wynająć z kierowcą lub bez. Jest to nowoczesny van, w którego przestronnym wnętrzu podróżować może 8 osób.

Czytaj więcej...

Dla niewielkich grup polecamy auto Ford Custom, które można wynająć bez kierowcy. Prezentowany model to komfortowy van, w którym znajdują się miejsca dla 7 osób.

Czytaj więcej...

Dla większych grup zorganizowanych mamy do wynajęcia autokar wycieczkowy Volvo Axial, w którym podróżować mogą 52 osoby, nie licząc kierowcy oraz pilota.

Czytaj więcej...

Komfortowy autokar wycieczkowy Mercedes Tourismo to kolejna propozycja, jaką ma dla Państwa firma Hera Trans.

Czytaj więcej...

Polecamy usługi transportowe autobusem Mercedes Tourino, którym podróżować mogą nawet 34 osoby. Auto sprawdza się zarówno na krótszych, jak i dłuższych trasach.

Czytaj więcej...

Autokar wycieczkowy Scania Irizar to nowoczesne auto, które zapewnia najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo podróży nawet na bardzo długich trasach.

Czytaj więcej...

Polecamy usługi przewozowe realizowane autokarem Scania Irizar New Century 2013. To wygodny autobus mieszczący nawet 57 pasażerów, który posiada niezawodne systemy bezpieczeństwa oraz komfortowo wyposażone wnętrze.

Czytaj więcej...

Polecamy usługi przewozowe realizowane autokarem Scania Irizar New Century 2009. To wygodny autobus mieszczący nawet 52 pasażerów, który znany jest z niezawodnych systemów bezpieczeństwa oraz komfortowo wyposażonego wnętrza

Czytaj więcej...

Na wszelkiego rodzaju wyjazdy grupowe polecamy autobus Man Jonckheere z 53 miejscami siedzącymi. Auto świetnie sprawdza się w przewozach krajowych, zapewniając przyjemną i bezpieczną podróż.

Czytaj więcej...

Nowoczesny bus osobowy MERCEDES-BENZ CUBY SPRINTER 519 CDI to jeden z najnowszych pojazdów, jakie wykorzystujemy do świadczenia usług transportowych. Jest to świetnie wyposażone auto, które może pomieścić 20 osób.

Czytaj więcej...

Polecamy nasze usługi transportowe busem MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDI, który sprawdza się m.in. przy wyjazdach służbowych, transferach lotniskowych, jest to nowoczesne auto z wyposażeniem „Exclusive”, w którym podróżować może do 23 pasażerów w wyjątkowo komfortowych warunkach.

Czytaj więcej...

Polecamy nasze usługi transportowe busem MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDI, który sprawdza się m.in. przy wyjazdach służbowych, transferach lotniskowych, jest to nowoczesne auto z wyposażeniem „Exclusive”, w którym podróżować może do 23 pasażerów w wyjątkowo komfortowych warunkach. Zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych oraz firmy, które chcą skorzystać z usług, jakie świadczy firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób to tylko niektóre z nich. 

Czytaj więcej...