biuro@heratrans.eu

Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Przewozy i wycieczki autokarowe Poznań

HERA-TRANS, firma świadcząca usługi transportu osób, swoją siedzibę posiada w Suchym Lesie koło Poznania. HERA-TRANS działa na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Świadcząc dla Państwa usługę transportu osób w sferze lokalnej, firma swym zasięgiem działania obejmuje region Poznania, Szczecina oraz okolice. Zapewniając duże możliwości współpracy, pojazdy HERA-TRANS oczekują na zlecenia transportu na terenie całej Polski oraz przewozy autokarowe na trasach międzynarodowych. 

Wychodząc na przeciw obowiązującym przepisom, firma posiada niezbędne licencje i certyfikaty, gwarantujące wysoki poziom świadczonych usług oraz bezpieczeństwo, które dla firmy HERA-TRANS jest najważniejsze. Przewozy autokarowe Poznań to bogactwo ofert wielu przewoźników, prześcigających się w kuszących ofertach, decydując się na współpracę z firmą HERA-TRANS, mają Państwo pewność nowoczesnego, komfortowego transportu, który w pełni odpowiada wymogom technicznym. Wielu stałych, zadowolonych klientów wraca do współpracy z firmą, która ma nadzieję, że dla nowych klientów również stanie się najlepszym wyborem. 


Przewozy autokarowe - wyposażenie pojazdów

Firma HERA-TRANS świadczy dla Państwa usługi w zakresie transportu grupowego osób, transportu wycieczkowego, dowozu na obozy, kolonie, imprezy integracyjne i konferencje, lotniska, dowozu gości przy imprezach rodzinnych, przewozu pracowniczego, przewozu pielgrzymkowego. Wycieczki autokarowe Poznań, bez utrudnień, w bezpiecznych autokarach gwarantuje firma HERA-TRANS. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych, najlepszych kierowców, którzy dbają o Państwa bezpieczeństwo podczas przejazdu.

Flota firmy HERA-TRANS to nowocześnie wyposażone pojazdy, w idealnym stanie technicznym, zróżnicowane pod względem ilości miejsc, dostępnych dla określonej ilości osób. Do Państwa dyspozycji pozostają trzy duże autokary, które odpowiednio pomieszczą 57+2 osoby, 52+1 oraz 53+1 osobę. Pojazdy są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, oddzielne dla każdego pasażera, klimatyzację, wc (poza modelem dla 53 osób, który posiada turystyczne fotele oraz indywidualne nawiewy), tv-dvd (poza modelem dla 53 osób), barek, rozsuwane i rozkładane fotele. Dbając o komfort przejazdu pasażerów, pojazdy są monitorowane technicznie oraz pachnące czystością. Nie znajdziecie Państwo lepszej firmy, świadczącej usługi w zakresie przewozy autokarowe Poznań i okolice. 

Na trasach lokalnych, i nie tylko,  HERA-TRANS oferuje również pojazdy dla mniejszej ilości pasażerów. W pełni wyposażone pojazdy pomieszczą od 17+1, poprzez 20+1, aż do 23+1 osobowego. Wyposażone są w fotele turystyczne, indywidualne nawiewy, tv-dvd, oświetlenie. 

Planując przewozy autokarowe, warto skontaktować się telefonicznie lub poprzez dane, zamieszczone na stronie internetowej, aby pracownicy HERA-TRANS przygotowali dla Państwa indywidualną wycenę. Dla stałych i nowych klientów firmy, przewidziane zostały atrakcyjne rabaty.


Wycieczki autokarowe z Poznania

Wycieczki autokarowe Poznań, Szczecin, okolice oraz trasy krajowe i międzynarodowe, które są planowane dla Państwa dzieci w ramach szkolnych wycieczek, wakacyjnych wyjazdów na kolonie, w firmie HERA-TRANS przebiegną w sposób bezproblemowy. Nasze pojazdy są w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym, a kierowcy swoim wieloletnim doświadczeniem służą gwarancją bezpieczeństwa oraz dużej orientacji w specyfice tras oraz miejsc docelowych wycieczek. Swoje doświadczenie, bogate w cenną wiedzę odnośnie najkorzystniejszego doboru tras oraz miejsc postojowych, najbliżej położonych parkingów, znacznie ułatwia realizację planu wycieczek oraz pozwala zaoszczędzić wiele cennych minut, które zamiast spędzać w autokarze, można wykorzystać w urokliwym, zwiedzanym miejscu. Istotne również w przypadku uczestników pielgrzymek, którymi często są osoby starsze bądź schorowane, które z firmą HERA-TRANS wygodnie odbędą podróż.

Jeżeli są Państwo zainteresowani transportem mniejszej ilości osób, przewozy autokarowe Poznań w ofercie firmy HERA-TRANS są niezwykle atrakcyjną ofertą. Kontaktując się z siedzibą firmy, wybieracie Państwo możliwość skorzystania z w pełni komfortowych pojazdów, które wygodnie dowiozą Państwa na uroczystość rodzinną, do pracy bądź na imprezę integracyjną. HERA-TRANS zapewnia bezpieczeństwo, doskonałe warunki podróżowania w wygodnej, czystej przestrzeni. 

Poszukując oferty wynajmu autokarów lub autobusów, warto skontaktować się z firmą HERA-TRANS, którzy z pewnością dobiorą dla Państwa najkorzystniejszą opcję, optymalnie dobrany pojazd. Firma HERA-TRANS jest codziennie w trakcie rozwoju, by coraz lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Zadowoleni z naszych usług klienci to wielka duma i wspaniała radość, mogąc przyczynić się do udanego spędzenia ważnych w Państwa życiu chwil, zachęcamy do korzystania z naszej oferty również w przyszłości. Atrakcyjna, nowoczesna flota, doświadczeni, przyjaźni kierowcy to znaki rozpoznawcze HERA-TRANS. Planując wycieczkę autokarową lub przewóz większej ilości osób, skontaktuj się z HERA-TRANS, aby móc skupić się na przyjemności podróżowania i zapomnieć o stresach. 

Wynajem autobusów Poznań
Autokar wynajem Poznań
Autokary Poznań wynajem
Wynajem autokarów Poznań
Firmy autokarowe Poznań
Wynajem autobusów Poznań
Wynajem autobusu Poznań
Firmy autokarowe Poznań
Przewozy autokarowe Poznań
Wynajem autokaru Poznań cennik
Transport osób Poznań
Przewóz osób Poznań cennik
got5
MAN Jonkheere '97 002
scania
DSC01875
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16