biuro@heratrans.eu

Rezerwacja telefoniczna   +48 506 23 20 93

Nasza flota

Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów oferujemy wynajem autobusów i autokarów w Poznaniu, a także przewozy osobowe busami i vanami. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą aut. Wszystkie mają nowoczesne wyposażenie i zapewniają doskonały komfort podróży. Jako doświadczony przewoźnik realizujemy transport osobowy na najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonaliście, jakim jest firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób to usługi, które świadczymy kompetentnie i w atrakcyjnej cenie.

Jednym z pojazdów, jakie udostępniamy naszym klientom, jest Renault Trafic, które można wynająć z kierowcą lub bez. Jest to nowoczesny van, w którego przestronnym wnętrzu podróżować może 8 osób. Wyposażony jest w wygodne fotele i klimatyzację, dlatego zapewnia doskonałe warunki nawet na długich trasach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, jaką ma dla Państwa firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to nasze najważniejsze usługi, jakie oferujemy w ramach działalności.

Ilość miejsc 8+1, euro 5,klimatyzacja, ogrzewanie

Czytaj więcej...

Dla niewielkich grup polecamy auto Ford Custom, które można wynająć bez kierowcy. Jest to jedna z ciekawszych propozycji, jaką ma w ofercie firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to natomiast  nasze usługi, z których warto skorzystać. Prezentowany model to komfortowy van, w którym znajdują się miejsca dla 7 osób. Do dyspozycji są wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa, a także duża przestrzeń na bagaże. To doskonałe auto na podróże służbowe, rodzinne wycieczki czy przewóz gości z lotniska. 

Ilosc miejsc 7+1,euro 4.

Czytaj więcej...

Dla większych grup zorganizowanych mamy do wynajęcia autokar wycieczkowy Volvo Axial, w którym podróżować mogą 52 osoby, nie licząc kierowcy oraz pilota. Jest to komfortowy autobus wyposażony w regulowane fotele z pasami bezpieczeństwa, klimatyzację, ogrzewanie oraz zestaw TV/DVD. Do jego zalet należą niskie koszty eksploatacji oraz niezawodne systemy bezpieczeństwa. Takie wysokie standardy zapewnia firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to usługi, które warto zamówić właśnie u nas. 

Euro 4, ilość miejsc 52 +1+1, klimatyzacja, ogrzewanie, fotele regulowane z pasami bezpieczeństwa, tv/dvd

Czytaj więcej...

Komfortowy autokar wycieczkowy Mercedes Tourismo to kolejna propozycja, jaką ma dla Państwa firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to nasz zakres usług, które świadczymy już od wielu lat. Prezentowany model sprawdza się doskonale na bardzo długich trasach, dlatego polecamy go na wycieczki krajowe i zagraniczne. Może pomieścić nawet 62 pasażerów, którzy do dyspozycji mają wygodne fotele rozsuwane i rozkładane (do pozycji leżącej), ogrzewanie, klimatyzację, mały cafe bar, zestaw TV/DVD oraz WC. 

Euro 4, ilość miejsc 62+1+1, klimatyzacja, ogrzewanie, tv/dvd, fotele rozkladane i rozsuwane z pasami bezpieczeństwa, caffebar, WC

Czytaj więcej...

Polecamy usługi transportowe autobusem Mercedes Tourino, którym podróżować mogą nawet 34 osoby. Auto sprawdza się zarówno na krótszych, jak i dłuższych trasach. Wygodną podróż pasażerom zapewniają regulowane fotele, klimatyzacja oraz cafe bar. To doskonałe auto na wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne czy transport gości weselnych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi pojazdami, jakimi dysponuje firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to usługi, które chętnie dla Państwa zrealizujemy. 

Euro 4, ilość miejsc 34+1+1, klimatyzacja, ogrzewanie, fotele regulowane z pasami bezpieczenstwa, caffebar

Czytaj więcej...

Autokar wycieczkowy Scania Irizar to nowoczesne auto, które zapewnia najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo podróży nawet na bardzo długich trasach. Realizujemy nim przewozy na terenie Polski i za granicą. Klimatyzowane i przestronne wnętrze może pomieścić 49 pasażerów, którzy do dyspozycji mają m.in. regulowane fotele, cafe bar, WC oraz zestaw TV/DVD. Zapraszamy do skorzystania z usług, jakie ma w ofercie firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to najważniejsze z nich.

Euro4, ilość miejsc 49+1+1, klimatyzacja, ogrzewanie, fotele regulowane z pasami bezpieczeństwa, tv/dvd, caffebar, WC

Czytaj więcej...

Polecamy usługi przewozowe realizowane autokarem Scania Irizar New Century. To wygodny autobus mieszczący nawet 57 pasażerów, który posiada niezawodne systemy bezpieczeństwa oraz komfortowo wyposażone wnętrze. Znajdują się w nim  rozkładane fotele, klimatyzacja, WC, barek, a nawet zestaw telewizyjny, który uprzyjemni długą podróż. Zapoznaj się również z pozostałymi pojazdami, jakimi dysponuje firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to nasze kluczowe usługi, które świadczymy na najwyższym poziomie.

Ilość miejsc 57+2, klimatyzacja, tv-dvd, rozkladane i rozsuwane fotele, pasy bezpieczenstwa na kazdym fotelu, WC, barek, euro 4.

Czytaj więcej...

Polecamy usługi przewozowe realizowane autokarem Scania Irizar New Century. To wygodny autobus mieszczący nawet 52 pasażerów, który znany jest z niezawodnych systemów bezpieczeństwa oraz komfortowo wyposażonego wnętrza. Znajdują się w nim rozkładane fotele, klimatyzacja, WC, barek, a nawet zestaw telewizyjny, który uprzyjemni długą podróż. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi pojazdami, jakimi dysponuje firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu świadczymy na najwyższym poziomie.

Ilość miejsc 52+1, klimatyzacja, tv-dvd, rozkladane i rozsuwane fotele, pasy bezpieczenstwa na kazdym fotelu, WC, barek

Czytaj więcej...

Na wszelkiego rodzaju wyjazdy grupowe polecamy autobus Man Jonckheere z 53 miejscami siedzącymi. Auto świetnie sprawdza się w przewozach krajowych, zapewniając przyjemną i bezpieczną podróż. Nasi Klienci chętnie wybierają go m.in. na wycieczki szkolne, wesela, wyjazdy integracyjne dla pracowników itp. To jedna z wielu propozycji, jeśli chodzi o pojazdy, jakimi dysponuje firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to usługi, z jakich warto u nas skorzystać. 

Ilość miejsc 53+1, klimatyzacja, turystyczne fotele, indywidualne nawiewy i oświetlenie

Czytaj więcej...

Nowoczesny bus osobowy MERCEDES-BENZ CUBY SPRINTER 519 CDI to jeden z najnowszych pojazdów, jakie wykorzystujemy do świadczenia usług transportowych. Jest to świetnie wyposażone auto, które może pomieścić 20 osób. Idealnie sprawdza się na krótkich i dłuższych trasach. Komfort podróży zapewniają m.in. wyprofilowane fotele turystyczne z indywidualnymi nawiewami i oświetleniem, klimatyzacja oraz zestaw TV/DVD. Zachęcamy do skorzystania z usług, jakie świadczy firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to najważniejsze z nich. 

Ilość miejsc 20+1, 2 x TV DVD, klimatyzacja, indywidualne nawiewy i oswietlenie, fotele turystyczne, wersja "Turist Line"

Czytaj więcej...

Polecamy nasze usługi transportowe busem MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDI, który sprawdza się m.in. przy wyjazdach służbowych, transferach lotniskowych, czy wycieczkach krajowych i zagranicznych. Jest to nowoczesne auto z wyposażeniem „Exclusive”, w którym podróżować może do 20 pasażerów w wyjątkowo komfortowych warunkach. Zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych oraz firmy, które chcą skorzystać z usług, jakie świadczy firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to tylko niektóre z nich.

Ilość miejsc 20+1, TV DVD, klimatyzacja, indywidualne nawiewy i oswietlenie, fotele turystyczne, wyposażenie "Exlusive"

Czytaj więcej...

Bus osobowy MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDI 2013 z wyposażeniem „Exclusive” to jeden z najchętniej wybieranych pojazdów przez naszych Klientów, który może pomieścić 20 pasażerów. Komfortową podróż zapewniają wygodne fotele, indywidualne nawiewy oraz pokładowy zestaw TV/DVD. Auto ma pojemne bagażniki, dlatego wykorzystujemy je m.in. do transferów lotniskowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pojazdów, jakimi dysponuje firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport, przewóz osób w Poznaniu to profesjonalne usługi, jakie oferujemy.

Ilość miejsc 23+1, TV DVD, indywidualne nawiewy i oswietlenie, fotele turystyczne, wyposazenie "Exlusive"

MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDI 2013 | Firma Hera Trans - wynajem autokaru, autobusu, transport. przewóz osób

Wynajem autobusów Poznań
Autokar wynajem Poznań
Autokary Poznań wynajem
Wynajem autokarów Poznań
Firmy autokarowe Poznań
Wynajem autobusów Poznań
Wynajem autobusu Poznań
Firmy autokarowe Poznań
Przewozy autokarowe Poznań
Wynajem autokaru Poznań cennik
Transport osób Poznań
Przewóz osób Poznań cennik
got5
MAN Jonkheere '97 002
scania
DSC01875
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16